Firmamız yıllardır kurumsal olarak siz değerli müşterilerine yüksek kalitede kombi satış hizmetini sunuyor.

Başar Altan Mühendislik kurulduğu yıldan bugüne; kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerine hizmet veriyor. Bosch, Türkiye de en çok tercih edilen markalar arasında önde gelmektedir. Firmamız da kombi satış hizmetini veren lider bir firmadır. Siz değerli müşterilerimize en uygun ücretlerde yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Tüm yoğuşmalı kombi modellerine uygun bir ücretle sahip olmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Uzman personellerimiz ihtiyacınıza yönelik kombi modellerini sizlere sunmaktadır.

Türkiye’nin lider markası olan Bosch, kolay ödeme imkânı ile kombi çeşitlerini sizlere sunuyor. Sitemizde ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik ekonomik çözümleri evinize ya da iş yerinize uygun kombi modellerini sizlere sunmaktayız. Kısa süre içerisinde doğru, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamız ile eskiyen ve değişmesi gereken kombileriniz için iletişime geçebilirsiniz. Uzman personellerimiz ile ürünlerimizi tanımanızı sağlıyoruz. Konu ile ilgili dilerseniz firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir yetkili bayiden hizmet almak için Bosch kombi satış firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Başar Altan Mühendislik İle Vizyonumuz ve Misyonumuz

Firmamız siz değerli müşterilerine kalite standartlarına uygun hizmet sunmayı hedefliyor. Sizlerin memnuniyeti için uzman personellerimiz ile hizmet sunuyoruz. Kombi satışını kurumsal olarak gerçekleştiren yetkili bir bayiyiz. İstanbul geneline aralıksız teslimat ve kurulum sağlıyoruz. Bosch bir Dünya markasıdır. Türkiye’de de kombi satışında en sık tercih edilen markadır. Firmamız bu bağlamda siz değerli müşterilerine güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Firmamızın amacı siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunmak ve yüksek memnuniyetir. Sağlamış olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetin garantisini veriyoruz. Firmamızın satışını yaptığı tüm kombi modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini vererek sizlere hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda satışını yaptığımız ürün hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Bosch kombi satışı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Başar Altan Mühendislik firmamızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

“Küçük evlerde büyük tasarruf” sloganımız ile evinizin her köşesini sıcacık yapacağız. Evinizin çok daha tasarruflu ısınmasını istiyorsanız Bosch kombi satış firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bosch Kombi Hakkında Kurumsal Çözümler

Kurumsal bir firma olarak hizmet veren Başar Altan Mühendislik firmamız satışını yaptığı Bosch markalı kombi ürünlerinde kurumsal çözümler üretmektedir. Teknik servisimiz ile güvenilir bir şekilde kurumsal servis desteği almak için firmamızı iletişim bölümündeki bilgilerden firmamıza ulaşabilirsiniz. Aynı gün servis hizmeti veren firmamız montaj işlemlerinde %100 orijinal parçalar kullanmaktadır. Servis güvencesi ile firmamızdan alacağınız tüm kombi çeşitleri servis garantisi adı altında satılmaktadır. Bosch kombi için teknik desteğe ihtiyacınız var ise 7/24 çağrı merkezi hizmeti veren firmamızı arayabilirsiniz.

Uzman personellerimiz kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere gelerek kombinin değişim ve montajını gerçekleştirmektedir. Donanımlı teknisyenlerimiz oluşan sorunu kısa sürede gidermek ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için kesintisiz hizmet sunmaktadır. Siz de kaliteli ve yetkili satış hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.