Bosch Kombi Satış Noktaları

 

Bosch kombi satış noktalarından biri olan Başar Altan Mühendislik olarak; en iyi doğalgaz firmaları arasında yer almakla birlikte, sektöre yön veren bir firma olarak birçok başarılı işe imza atmaktayız.

Günümüzde kombi kullanımı daha yaygın bir hale gelmekle beraber kombiler hem su ısıtma işlemleri için hem de genel ısıtma işlemleri için birçok alanda kullanılmaktadır. Kombilerin kullanımından hem ikametlerde hem de işyerlerinde faydalanılarak büyük avantaj sağlamaktadır. Bosch marka kombi ürünleri, uygun bir malzeme kullanılarak, özen gösterilmiş bir işçilik ile tasarlanarak üretilmektedir. Kombi kullanımı ile alakalı olarak uzman konumda yer alan firmamız; mağazasında gerçekleştirdiği Bosch kombi modelleri satışı ile pratik ve temiz bir yakıt olan doğalgazı, hem ısınma hem de su ısıtma gibi ihtiyaçlarınız için kullanmanıza katkıda bulunmaktadır.

Bosch Kombi Satış Noktamız

20 yılı geçkin bir süredir piyasada yer alan Başar Altan Mühendislik firmamız, kombilerde yüksek performanslı ve düşük enerji tüketimi ile çevre dostu özelliği taşıyan Bosch marka ürünleri, tüketicilerin beklentilerini karşılanması için mağazasında satışa sunmaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan Bosch kombi cihazları ile ilgili satış işlemi tamamlandıktan sonra, yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Bunun için öncelikli olarak sözleşme yapmanız ve sertifikalı firmamız üzerinden İGDAŞ’tan gaz açılış işlemleri için randevu alınması gerekmektedir. Bu konuda da size yardımcı olan firmamız, gerekli randevuyu sizin adınıza alarak sizlere yardımcı olmaktadır. İGDAŞ tarafından yapılan kontrollerin ardından tesisatınızın uygun olmasına karar verildikten sonra, belirlenmiş olan kanun ve yönetmeliklere göre gaz açma işlemleriniz tamamlanır ve gaz açma uygunluk belgesini alabilirsiniz.

Başar Altan Mühendislik olarak, bu konuda ihtiyaç duyacağınız her şey sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır. Tüm hizmetlerimizi etkili bir şekilde kullanabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an kolay bir şekilde bizlere ulaşabilirsiniz. Proje çiziminden başlayarak satın almış olduğunuz Bosch kombi montajının gerçekleşmesine kadar her türlü hizmeti, sizlere firmamız tarafından garantili bir şekilde sunmaktayız. Müşterimiz olarak bize başvurduğunuz an, samimi fakat profesyonel bir hizmet ile aradığınız tüm hizmetlere ve beklentilerinizi karşılayacak çalışmalara sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Başar Altan Mühendislik Bosch Kombi Satış Firmamız Hakkında

Sizlere yardımcı olmak için görevlendirilmiş olan tüm personellerimiz, faaliyet gösterdiğimiz alanlarla ilgili eğitimli kişiler arasından tercih edilmektedir. Aynı zamanda güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini sağlayan bir şekilde size ulaştıran firmamız, her zaman en iyisini elde etmeniz için yoğun bir çaba harcamaktadır. Tüm müşterilerimize hiçbir şekilde ayrım yapmadan Bosch kombi satış noktası mağazamız üzerinden hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da faaliyet gösteren firmamız ile birlikte aynı sektörde yer alan ve rekabet içerisinde bulunan birçok firma vardır. Fakat her firma aynı kaliteli hizmeti standart olarak sizlere sunmamaktadır. Bazı firmalar bırakın ayrıcalıklı bir hizmeti, standart bir hizmeti bile sunarken birçok problem yaşamanıza neden olmaktadır. Firmamızda böyle durumların yaşanması hiçbir şekilde mümkün değildir. Herhangi bir sorun ortaya çıktığı anda profesyonel bir şekilde çözüm odaklı olarak konuya yaklaşılarak, gereken her şey en kısa sürede ve en iyi şekilde yapılmaktadır. Uzun yıllardan beri faaliyetlerini sürdüren firmamızdan, ayrıcalıklı bir Bosch kombi satış ve satış sonrası hizmeti almak için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.