Bosch Kombi Termostat

 

Bosch Kombi Termostat kullanmanın avantajlarını öğrendikten sonra tercihinizi Bosch kombinize uyumlu termostatlardan yana yapmanız kaçınılmaz bir durumdur.

Kullanıcılara Özel Fonksiyon Seçenekleri

Evinizin konforlu bir alana dönüşmesini sağlayan Bosch kombilerin yanında, kolayca satın alabileceğiniz uyumlu Bosch oda termostatları ile yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Oda termostatlarının Konfor sağlayan fonksiyonları, kombi kullanıcılarının oda termostatı tercih etmesindeki önemli unsurlardandır. Rahatınızı düşünen Bosch Kombi termostat özelliklerini kullanıcıların yaşam kalitesini arttırmaya yönelik tasarlamaktadır. Bunu yakından incelemek için oda termostatlarının kısaca özelliklerine bakmak bile yeterli olacaktır.

Günlük ve haftalık zaman programlama: İsterseniz her güne ayrı bir program isterseniz de hafta sonu ve hafta içi günler için ayrı bir program programlayabilirsiniz.

Tatil modu: Evde olmadığınız zaman diliminde kombinizin sizin belirleyeceğiniz sabit bir sıcaklıkta çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Konfor modu: Kombinizin sabit değer olan 20 °C olarak ayarlayıp zaman programlarından bağımsız kullanabilirsiniz.

Ekonomi modu: Ekonomi modu sabit sıcaklığı 16 °C olarak ayarlayıp zaman programlarından bağımsız çalışır.

Donma koruma modu: Bu işletimde, donma koruması aktif haldedir. Oda ısısının 5 dereceye düştüğü durumlarda ısıtma çıkışını otomatik olarak aktive eder. Fonksiyonu aktif hale getirdiğinizde ekranda donma koruma ikonu görüntülenir.

Zamanlama modu: Oda termostatınızın bu özelliği sayesinde Ekonomi ve Konfor modları arasında geçişler zamanlamaya bağlı olarak yapılır.

Bosch Oda Termostatı İçin Garanti Kapsamı ve Süresi

Bosch Kombi termostat garanti süreleri modellere bağlı değişiklik göstererek 2 ya da 3 yıl olmakla birlikte Bosch markası güvencesindedir. Yazılımsal ve sistemsel arızalar garanti kapsamının içerisinde değerlendirilmektedir. Oda termostatının darbelere maruz kalmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamında değerlendirilmediğinden cihaz kullanımınızda dikkatli olmanız önerilir. Aşırı elektrik yüklenmesi durumları da kullanıcı kaynaklı arıza olarak değerlendirilmektedir. Garanti kapsamında oluşabilecek arızalarda yetkili servislerle iletişime geçmeniz son derece önemlidir. Yetkili olmayan kurum ve kişiler tarafından yapılmış işlemler cihazınızı garanti kapsamının dışına çıkartmaktadır.

Bosch Kombi Uyumlu Termostat

Bosch yetkili bayi olarak satışını yaptığımız kombi modelleri aşağıda yer alan Bosch Kombi termostat modelleri ile uyumludur:

  • EasyControl Akıllı modülasyonlu oda kumandası
  • CR100 Modülasyonlu Programlanabilir Oda kumandası
  • CR50 Modülasyonlu Programlanabilir Oda kumandası
  • CR10 Modülasyonlu Programlanabilir Oda kumandası
  • TR36RF Kablosuz Programlanabilir Oda kumandası
  • TR24RF Kablosuz Oda kumandası
  • TR15-1 Oda kumandası

Bosch Kombileriniz ile uyumlu oda termostatını almak yukarıda saydığımız özelliklere ait fonksiyonları kullanabilmek için önemlidir. Size en uygun Bosch kombi termostat modellerine sahip olmak için sitemizin iletişim kanallarından bize ulaşabilir ya da 0216 642 6 642 numaralı telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın her günü hizmet veren uzmanlarımız sizler için Bosch kombi ve termostat modelleri hakkında bilgi vermektedir. Doğalgaz ve Bosch markasına ait ürün ve hizmetler hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!