Bosch Kombi Oda Termostatı

 

Tasarruflu kullanımın önünü açan Bosch Kombi oda termostatı rahat kullanım olanağıyla da kombi kullanıcılarının vazgeçilmezleri listesine girmektedir. Kolay kullanıma imkânı sağlayarak son zamanlarda akıllı cihazlarda gözde haline gelen oda termostatlarının hayatınıza sağladığı faydaları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Rahat ve Ekonomik Kullanım Olanakları

Termostatlar, oda sıcaklığına göre yapılan otomatik ayarları ile hem elektrikten hem de doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlar. Oda termostatıyla etkileşim halinde olmayan kombiler, cihaz panelinden yapılan sıcaklığa bağlı olarak kullanıldığından, ısıtma devresi açık olduğu müddetçe çalışmaya devam etmektedir. Oda termostatındaki hassas kontrol özelliği kombilerde bulunmadığı için ısı ayarlarıyla istenilen sıcaklık arasında sapmalar yaşanabilmektedir. İdeal sıcaklığa ulaşmak için gereğinden çok çalışan cihazlar daha çabuk yıpranmakta; ayrıca elektrik ve doğalgaz tüketimi de bu yıpranmaya bağlı olarak artmaktadır.

Bosch Kombi oda termostatı oda sıcaklıklarında oluşan ısı değişiklilerini tespit ederek kombinizin gereksiz enerji harcamasının önüne geçerken daha tasarruflu kullanım konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Seçeceğiniz oda termostatlar size uygun olan özellikleri ile konfor taleplerinizi karşılayacaktır. Kombinize uyumlu, size en uygun oda termostatı hakkında bilgi almak için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Oda Termostat Seçimi

Bosch markasının ürünü olan Oda Termostatları, kullanıcıların kullanım isteklerine göre farklı özelliklerde üretilmiştir. Kombi kullanıcıları kendi kullanım alanlarına ve ihtiyaçlarına uygun cihazları Bosch Kombi oda termostatı çeşitleri arasından kolayca bulabilmektedir. Kimi zaman kullanım koşullarına, kimi zaman sağladıkları rahatlığa göre alıcı bulan bu cihazlar, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmişlerdir. Oda Termostatları seçimi yapılırken üzerinde durulması gereken bazı önemli hususlar söz konusudur.

Öncelikle seçilen oda termostatınızın kombinizle uyumu son derece önemlidir. Kombinize uyumlu oda termostatları hakkında bilgiyi sitemizde bulunan iletişim kanallarıyla müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. Oda termostatı almaya karar verdiğinizde dikkat etmenizi gerektiren konular ise aşağıda yer almaktadır.

  • Sahip olmak istediğiniz oda termostatının enerji tasarruf seviyesi
  • Çalışma prensibinin kullanım durumunuza uyumu
  • Montaj seçenekleri
  • Uzaktan erişim desteği

Garanti Süresi ve Kapsamı

Bosch Kombi oda termostatı garanti süreleri 3 yıl olarak belirlenmiştir. Sistem ve yazılım arızaları garanti kapsamında değerlendirilmektedir. Dışarıdan darbe almaya bağlı arızalar, aşırı elektrik akımına maruz kalınması ya da yetkili olmayan kişilerce yapılan müdahalelerin garanti kapsamında değerlendirilmediğini kesinlikle unutmayınız. Oda termostatınızda oluşabilecek hata ve arızalar için mutlaka yetkili servislerden destek almalısınız. Cihaz kullanımı sırasında karşılaşabileceğiniz arızalar Bosch uzman teknik ekibi tarafından yapılacak müdahaleler ile kısa sürede çözüm sağlanacaktır.  Oda termostatının montajının teknik servis elemanları tarafından yaptırılması; montaj sırasında oluşabilecek sorunların önlenmesi ve cihazın garanti kapsamından çıkmaması için önemli bir konu olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Firmamızla iletişime geçerek cihazınıza en uygun oda termostatına hemen sahip olabilirsiniz.